Poznajmy się w Poznaniu, polubmy w Lublinie i wygrajmy HTC One X!

Zadanie konkursowe: Konkurs polega na wspólnym stworzeniu multimedialnego przewodnika wakacyjnego po Polsce. Każdego z Was zapraszamy do przesyłania zdjęć, wideo i opisów miejsc, w których mieszkacie, które odwiedzacie, które lubicie najbardziej.

Nagroda: Nagrodami w konkursie jest 10 telefonów HTC One X po liftingu, sprawdzonych przez testerów podczas ostatniej edycji Testuj z Orange.

Charakterystyka nagrody: HTC One X to jedno z najciekawszych urządzeń, jakie trafiły ostatnio do sprzedaży. Jeszcze przed premierą mówiło się o nim tak dużo i tak dobrze, że pewnie niejedna osoba zaczęła wyobrażać sobie telefon idealny. Oczywiście taki nie jest, ale bez wątpienia HTC postawiło wysoko poprzeczkę i obok One X trudno przejść obojętnie.

Warunki uczestnictwa: W konkursie może wziąć udział każdy kto posiada wizytówkę w serwisie omnie.to i zadeklarował chęć zabawy w Testuj z Orange na testuj.orange.pl/rejestracja. Konkurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich.

Zasady odbioru nagrody: Nagrody rzeczowe w konkursie zostaną wysłane do zwycięskich uczestników za pośrednictwem firmy kurierskiej, pod adres wskazany przez danego zwycięzcę w wiadomości e-mail.

Organizator konkursu: „Polska Telefonia Komórkowa – Centertel” sp. z o.o.

Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! reddit

Skomentuj

*

  konkursy nagrody konkursy internetowe