Konkurs Adidas ‘All in for unexpected’ !

Charakterystyka konkursu: Podejmij wyzwanie i rywalizuj o zaskakujący weekend w Zakopanem ze światowej klasy sportowcami adidas!

Pytanie konkursowe: Napisz, które z wielkich osiągnięć ambasadorów adidas jest dla Ciebie szczególnie inspirujące i w kreatywny sposób uzasadnij swój wybór (profile ambasadorów znajdują się na stronie konkursu).

Nagroda: 2-osobowe zaproszenie na festiwal 8. Spotkania z Filmem Górskim w Zakopanem – w zakres zaproszenia wchodzą: dwa noclegi wraz z wyżywieniem oraz możliwość uczestniczenia w specjalnym evencie wspinaczkowym w Tatrach lub podczas pokazu highline na Krupówkach z ambasadorami adidas. Dodatkowymi nagrodami w konkursie jest sprzęt sportowy z kolekcji adidas Terrex: lekka kurtka z membraną Gore-Tex (Terrex IceFeather Jacket) oraz czapka na jesienne outdoorowe aktywności.

Charakterystyka nagrody: Zwycięzcę wraz z osobą towarzyszącą zapraszamy do stolicy polskich Tatr, gdzie wraz z najlepszymi sportowcami teamu adidas spędzi wyjątkowy weekend. W outdoorowym teamie adidas będą najlepsi reprezentanci sportów ekstremalnych, takich jak: wspinaczka, kajakarstwo, paralotniarstwo, slackline i highline. Być może to Ty będziesz miał okazję związać się liną z jednym z naszych wspinaczkowych ambasadorów adidas, ułożyć razem z jednym z najlepszych polskich wspinaczy – Adamem Pustelnikiem trudny problem boulderowy dla austriackiej specjalistki w tej dziedzinie – Barbary Zangerl lub spróbujesz swoich sił przechodząc highline nad Krupówkami z czołowym zawodnikiem w tej dziedzinie – Lukasem Irmlerem. A może wspólnie wymyślimy jeszcze bardziej zaskakującą aktywność dla Ciebie oraz teamu adidas.

Warunki uczestnictwa: Konkurs adresowany jest do osób pełnoletnich. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda na udział w konkursie od opiekunów prawnych.

Zasady odbioru nagrody: Nagrody rzeczowe zostaną przekazane zwycięzcy podczas festiwalu 8. Spotkania z Filmem Górskim w Zakopanem w biurze organizatorów na podstawie dowodu tożsamości.

Organizator konkursu: Goldbach Interactive (Poland) Sp. z o.o.

Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! reddit

Skomentuj

*

  konkursy nagrody konkursy internetowe