Oni wygrali

W naszych konkursach internetowych każdy może stać się szczęśliwym wygranym. Co jakiś czas dla naszych Użytkowników organizujemy specjalne konkursy, w których mogą wziąć udział. Poniżej znajduje się lista osób, którzy zostali szczęśliwie wylosowani lub pokonali konkurentów. Oni otrzymali już swoje nagrody, ty też możesz. Spróbuj swoich sił i w końcu coś wygraj.

 


Dnia 18 marca 2011r. zostały wylosowane dwie nagrody w postaci: Pendrive Kingston 100 G2 o pojemności 4GB w Konkursie „Dwa kroki do wygranej„, organizowanego na stronie dla fanów www.konkursweb.pl.

Oto lista zwycięzców:

1. Monika z Ostrowca Świętokrzyskiego

Monika napisała:

„Warto brać udział w takich konkursach, nic to nie kosztuje a można wygrać. Sam fakt, że wygrałam wywołał uśmiech na mej twarzy, a świadomość, że był to pendrive jeszcze bardziej(w ciągu 2 miesięcy zgubiłam 3, więc może ten na dłużej mi posłuży;))
Pozdrawiam Monika

 

2.  Szymon z Łodzi
Szymon napisał:

„Było warto wziąć udział w konkursie – z początku (nie ukrywam) mimo ogromnej radości, nie mogłem uwierzyć w to, że to możliwe i że faktycznie wygrałem, ale okazało się, że niemożliwe jest jednak możliwe i że wygrana faktycznie znalazła się w moich rękach. A i radość z udziału i wygranej tym samym jeszcze większa :)

Pozdrawiam serdecznie
Szymon”


Jak grać, żeby wygrać?

Wiele razy słyszałem opinie, że branie udziału w darmowych konkursach w Internecie nie ma sensu. Powody bywały różne: od konieczności posiadania szczęścia, życiowego farta, żeby myśleć o jakiejkolwiek wygranej, przez konieczność podania swoich danych osobowych, na trudnościach w docieraniu do takich konkursów kończąc. Trudno jednak zgodzić mi się z tymi zarzutami, bo ktoś przecież w tych konkursach musi wygrywać! Poza tym jest wiele konkursów, które nie wykorzystują danych do innych celów niż powiadomienie o wygranej i wreszcie istnieje niejedna strona, gdzie zamieszcza się fajne darmowe konkursy internetowe.

Pewnie nie raz zastanawiasz się, czy w ogóle można zrobić coś, co sprawi, że zwiększą się Twoje szanse na wygraną. Zdrowy rozsądek podpowiada, że nie ma takiego konkursu, w którym można wpłynąć na jego wyniki, a jednak śmiem twierdzić, że swojemu szczęściu trzeba dopomóc.

Jak to zrobić? Po pierwsze, trzeba znaleźć dobre źródło, które gromadzi informacje na temat aktualnych i ciekawych konkursów w sieci. Najlepiej, jeśli są to konkursy sprawdzone, te z najfajniejszymi nagrodami i z różnorodnymi zadaniami konkursowymi, dzięki czemu każdy może wybrać konkurs, który go interesuje.
Zwróć też uwagę na zasady konkursu, jakie nagrody są do wygrania, co trzeba zrobić, żeby brać udział w konkursie i czy zwycięzca jest wyłaniany za pomocą losowania, najlepszego wyniku w konkurencji, czy wybierany przez Jury. Są to ważne elementy, które pomogą Ci wybrać ten konkurs, w którym masz największe szanse na wygraną. Najlepiej jest przecież wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są super nagrody, jest ciekawe zadanie do wykonania ( takie, w którym jesteś dobry i które zapewni Ci dobrą zabawę), i dzięki swoim działaniom możesz przyczynić się do zwiększenia szansy na wygraną.

Nagroda w konkursie to chyba najważniejszy argument, aby wziąć w nim udział, mimo że większość osób, które biorą udział w konkursach nie ma szczególnych wymagań co do nagrody (chce wygrać cokolwiek, bo jeszcze nigdy nic nie wygrali). Na pewno bardziej opłaca się walczyć o nagrody typu laptop, iPod, telewizor, sprzęt AGD itp. Jeśli jednak małe rzeczy cieszą Cię mimo swojej małej wartości, wybierz konkurs, w którym do zdobycia są drobne gadżety – z pewnością masz w nich mniejszą konkurencję w walce o nagrodę, niż w obleganym przez wszystkich konkursie o najnowszego iPada.

Wiele konkursów polega na wykonaniu zadania konkursowego, które może zwiększyć szanse na Twoje zwycięstwo nawet do 100%! Jeśli zadanie to będzie polegać na współpracy ze znajomymi, wejdź na swój profil Facebook, NK lub inny i poproś znajomych o pomoc w zdobyciu nagrody, lub poproś o pomoc na forach internetowych. Jeżeli masz talent plastyczny, muzyczny, językowy lub inny, masz duże szanse na wygraną w konkursie na grafikę cyfrową, remix utworu, albo artykuł, lub hasło reklamowe itp. Przede wszystkim, jeśli wybierzesz odpowiedni konkurs, masz o wiele większą szansę na wygraną, niż ktoś, kto liczy jedynie na wielkiego farta.

Niezależnie od tego co mówią ci, którzy nie mieli jeszcze szczęścia wygrać w żadnym konkursie, zawsze warto brać w nich udział. Zwłaszcza, że dzięki umiejętnemu korzystaniu z tego typu zabawy, mamy o wiele większe szanse na wygraną.

Poleć fajny konkurs znajomym

  konkursy nagrody konkursy internetowe